LEGO NEXO KNIGHTS: MERLOK 2.0

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 590,2 MB
  • Version 3.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma LEGO System
Lego Nexo Knights: Merlok mobil oyununda çocuklarınızın hayal dünyasını destekleyecek unsurlar yer alıyor.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza Lego Nexo Knights: Merlok mobil oyununu ücret ödemeden indirebilirsiniz. Lego teması üzerine kurulan eğlenceli bir mobil oyun olması sebebiyle çocukların keyif alacağı bir ortama sahip olabilirsiniz. Onlara eğlenecekleri bir dünya sunabilirsiniz. 

Oyunda düşman ekiplerinin dünyayı kuşatmasına izin vermeyecek ve karakterlerinizin gücü ile onları durdurmak için çabalayacaksınız. Oyunun seyrini değiştirecek olan Neexo Power yani güç unsurlarını toplamalısınız. Yeteneklerinizi daha başarılı hale getirmek için bu güç unsurlarına ihtiyacınız olacak.

Yeni savaş taktikleri geliştirmeli ekibinizi ona göre eğitmelisiniz. Stratejik ilerlemeler ile kötü güçleri yok edebilirsiniz. Düşünebileceğiniz en güçlü birleşmeyi oluşturmaya yardımcı olacak doğru güçleri bularak stratejinizi ona göre geliştirebilirsiniz. 

Özellikle 5-11 yaş gruplarına hitap edecek şekilde geliştirilen Lego Nexo Knights: Merlok mobil oyununda savaşırken silahlarınızın çıkarmış olduğu ışık görselleri sizi oldukça etkileyecek derecede kaliteye sahiptir. Savaş alanının hakimi olmaya çalışarak düşman güçleri yetenekleriniz doğrultusunda yok etmeye çalışın. Oyunun sürükleyici  hikayesine kendinizi bırakabilirsiniz. 

LEGO NEXO KNIGHTS: MERLOK 2.0 indir
DİĞER SÜRÜMLER